Jump to content

Nukeproof Reactor Pro 290 (2022), M koko täysjousto MTB runkosetti, Rovaniemi


stefaroo

Recommended Posts

Merkki: Nukeproof

Malli: Reactor Pro 290 M koko

Lyhyt kuvaus: täysjousto MTB runkosetti (2022)

 

Kuvaus: Myydään 2022 Nukeproof Reactor Pro 290 (alumiini), M koko runkosetti. Täysi pyörä ostettu syyskuussa 2022 ja ajettu vain 70km.  Runkosetti sis. runko, iskari, ohjainlaakeri, SRAM GX Eagle 170mm kammet + 30t eturatas, SRAM DUB keskiö, satulapanta, pulloteline, taka-akseli, ja vara vaihtajankorvake. 

 

Lisäkuvia: https://drive.google.com/drive/folders/1ndvjRtbiQvB_hPoua7w9yuT3xMuk1xw5?usp=sharing

 

Lisätietoa:

 

Runko:

Nukeproof Reactor 290 Alloy, 130mm Travel, custom triple butted hydro-formed tube set for front triangle and chain stays, UD woven carbon fibre Seat stays, internal cable routing, internal cable routing, ISCG 05 mount, Enduro bearings, threaded 73mm BB, Boost 148mm rear axle spacing, 3D contoured rubber frame protection

 

Takaiskari:

RockShox Super Deluxe Select+ RT, Custom Compression LIN, Rebound L 320 tune, 210x50mm, Bearing End, 1x bottomless token fitted

 

Ohjainlaakeristo:

Nukeproof, 44-56 IITS

 

Keskiö:

SRAM DUB threaded

 

Satulapanta:

Nukeproof Horizon 34.9

 

 

Hinta: MYYTY

 

Paikkakunta: -

Maakunta: -

 

Yhteystiedot: -

 

P_20230402_132106-min.jpgP_20230402_132140-min.jpg

 

 

Muokattu: , käyttäjä: stefaroo
Hinta päivitetty
Link to comment
Share on other sites

  • stefaroo changed the title to Nukeproof Reactor Pro 290 (2022), M koko täysjousto maastopyörä runkset, Rovaniemi

Liity keskusteluun!

Voit kirjoittaa nyt ja rekisteröityä myöhemmin. Jos sinulla on jo käyttäjätunnus, kirjaudu sisään käyttäksesi tiliäsi.

Guest
Vastaa aiheeseen...

×   Olet liittänyt muotoiltua sisältöä.   Poista muotoilu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Edellinen sisältösi on palautettu.   Poista sisältö

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Luo uusi...