Jsavilaa Kirjoitettu 15. Kesäkuuta, 2015 Kirjoitettu 15. Kesäkuuta, 2015 Kuvaus: Kelvipyöräksi viilattu Lava Dome (koko 19", runko double butted cromolyä) joutaa kiertoon kun itelle kelvipyöräily aiheuttaa näemmä edelleen vain "närästystä". Muokattu kutakuinkin orkistasoisilla osilla; keulaksi vaihettu jäykkä P2, jarruiksi mekaaniset Shimanon levyt, kumit Conti TourRide 1.75" valkosivut, tanko RCZ:n 560mm flätti, Whiten lyhyt stemmi ja takavaihtaja uudehko Deore shadow. Samaan hintaan voin vaihtaa keulaksi alkup. MZ3 Marzun ja jotku maastokumit. Kuvista poiketen vakio tolpalla ja penkillä sekä ilman nousukahvoja, pullotelinettä ja speduja.Vahdossa kelpais 95-97 alumiini Kona kokoa 18". Vaikka pelkkä runko tai runkosetti.Hintapyyntö: 220eurPaikkakunta: Ii, jollain aikavälillä kulkeutuu OuluunkinYhteydenottotapa: -
classic Kirjoitettu 26. Kesäkuuta, 2015 Kirjoitettu 26. Kesäkuuta, 2015 Mikä tuossa on rungon koko? En huomannut sitä ilmoituksesta.
Jsavilaa Kirjoitettu 26. Kesäkuuta, 2015 Kirjoittaja Kirjoitettu 26. Kesäkuuta, 2015 Koko on siis 19", laitoin vahingossa sen vain otsikoon. Nyt lisätty tekstiinkin.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään