Fin-76 Kirjoitettu 21. Huhtikuuta Kirjoitettu 21. Huhtikuuta (muokattu) Merkki: Specialized Malli: Fatboy Lyhyt kuvaus: Laadukas, mutta edullinen! Rungon koko: M/17.5 Kuvaus: Tästä laadukas Spessun Fatboy toiselta omistajalta. Pyörällä on ikää (vm. 14 tai 15), mutta edelleen maltilliset ajomäärät. Sram 2×10 voimansiirto, X5 vivut ja etuvaihtaja, X0 takavaihtaja. Spessun omat 26x4.6" Ground Control -renkaat alla ja uudenkarheat Maxxikset mukaan. Orginaalit Tektron mekaaniset jarrut 180/160 mm levyillä. Pyörää on aina säilytetty lämpimissä sisätiloissa. Ensimmäisellä omistajalla pyörä oli lähinnä rospuuttofillarina, toisella koulu/työmatkapyöränä. Nyt tarpeeton graveloinnin myötä. Tämä pesee markettipyörät painossa ja käyttömukavuudessa edelleen 6-0. Hinta: € Paikkakunta: Tampere Maakunta: Pirkanmaa Yhteystiedot: - Muokattu: 22. Huhtikuuta, käyttäjä: Fin-76 Voimansiirron kunto
Päällikkö Kirjoitettu 22. Huhtikuuta Kirjoitettu 22. Huhtikuuta Hei, Onko minkä kokoiselle kuskille suurinpiirtein passeli?
Fin-76 Kirjoitettu 22. Huhtikuuta Kirjoittaja Kirjoitettu 22. Huhtikuuta Edellisellä kuskilla pituutta on 174 cm ja hänelle runko oli sopiva.
Fin-76 Kirjoitettu 25. Huhtikuuta Kirjoittaja Kirjoitettu 25. Huhtikuuta 1 tunti sitten, Herkko kirjoitti: Mikä on takahaarukan leveys? Valmistajan sivujen mukaan 190 mm. Sivuilla mainitaan, että fillariin mahtuu renkaat 5" leveyteen saakka
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään