KariV Kirjoitettu 21. Toukokuuta, 2014 Kirjoitettu 21. Toukokuuta, 2014 Kuvaus:Loistopyörä ronskimpaan trailiajoon tai MTB-enduroon, osat 2013 keväällä hankittu ja yhden kauden ajettu.Pivot Mach 5.7 Carbon(L) runko Fox CTD BoostValve iskarilla. Fox 34 160mm CTD/Cashima keula, Easton Haven stemmi, Pivot Carbon 800mm tangolla ja Pivotin lock-on gripeillä. Joustotolppana Gravitydropper ja satula on titaanikiskoinen SDG Ti-Fly, Voimansiirto 1x10 Shimano Zee shadow plus vaihtajalla, Truvativ X-9 kammilla, Mrp yläohjurilla, DT Tricon tubeless kiekot, Wicked Will / Onza Ibex DH renkailla ja vauhteja hiljentelee Shimano XT 180/160mm levyjarrut.
KariV Kirjoitettu 6. Kesäkuuta, 2014 Kirjoittaja Kirjoitettu 6. Kesäkuuta, 2014 Siitä kisakone enskaan tai kovempaan trailiajoon, nyt on keulaan vaihdettu öljytkin!
KariV Kirjoitettu 19. Kesäkuuta, 2014 Kirjoittaja Kirjoitettu 19. Kesäkuuta, 2014 Nyt pitäisi ainakin olla hinta kohillaan.Osia voidaan myös vaihdella maun mukaan:- Jos ei tykkää teleskooppi tolpasta, niin tilalle voidaan vaihtaa Thompson Elite.- Jos ei takavaihtaja Shimano Zee vakuuta, niin tilalle löytyy myös ketjut kiristävä Shimano XT Shadow+.- Jotain keveämpiä XC renkaita löytyy myös.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään