koge Kirjoitettu 29. Marraskuuta, 2012 Kirjoitettu 29. Marraskuuta, 2012 Runko: National valmistettu tangen ohennetusta putkesta korkeus n. 58National on sama pyörä kuin Panasonic mutta muualle kuin amerikkaan vietäessä merkki on NationalTekniikka: -vaihteet, jarrut ja kammet shimano dura-ace -araya tuubikehät ohennetuilla pinnoilla ja shimanon d-a navoilla-3ttt tanko ja stemmi-kashimax penkki-sr satulatolppaPyörä on hyväkuntoinen ja hyvin vähän ajettu. Tästä jollekkin kehät vaihtamalla (tuubit pois) ajoon tai uudella stongalla ja tangolla keräilyyn. ps.alkuperäistä vastaava stemmi saattaa löytyä.Fillari on vuosimallia 82Tuossa vielä kehnohko kuva fillarista. lisää saa halutessaan s-postiinhttps://lh4.googleusercontent.com/-xvS3 ... tons01.jpg
Byaka Kirjoitettu 29. Marraskuuta, 2012 Kirjoitettu 29. Marraskuuta, 2012 Eka kuva toimii, toiset eivät.Onko minkä malliset arayat? Onko tuubit ehjät kuitenkin?
koge Kirjoitettu 29. Marraskuuta, 2012 Kirjoittaja Kirjoitettu 29. Marraskuuta, 2012 Nyt pitäisi kuvien näkyä. Vanteet ovat araya red
koge Kirjoitettu 17. Joulukuuta, 2012 Kirjoittaja Kirjoitettu 17. Joulukuuta, 2012 Nosto. Unohdin muuten mainita, että pyörä sijaitsee Vantaalla.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään