Jump to content
Yritystilien käyttäjät huomio! Ilmoituksien hinnat puolitettu. ×

MYYTY - GT Peace9r (M), Helsinki


Recommended Posts

Kirjoitettu

20180215_155611.thumb.jpg.805213fac05ea10ad60753c43d4e7b55.jpg

 

Pommin kestävä, mukava teräsjyrä eteenpäin seuraavalle kuskille. 4130 crmo, ohennettua putkea.

 

Ostin pari kuukautta sitten alkuperäiseltä omistajalta kaikki kulutusosat täysin loppuunajettuna, muuten hyvin pidetty pyörä ollut.

Ne kaikki uusittu ja pyörä täyshuollettu, kaikki pelittää niinkuin pitää. Ok siisti kunto käyttöpyörälle.

Lumihelvetit selätin tällä mukavasti, nyt ei enää niin tarvetta tälle, kun tulossa toinen pyörä joka täyttää ajoissani tämänkin osalta tarpeeni.

 

Cane creekin laakeri, Eastonin putkiosat ja ohjaustanko, Trutaviv:n kammet, Wtb:n kiekot ja Tektron mekaaniset levyt (Ei ollut itsellä jäätymis-ongelmaa vaijerien kanssa).

 

Perä 135mm. Takaratas asettuu sinkula-vapaaratasrunkoon, nyt välitys 35/18.

 

EBB - joten täyspitkät lokaritkin mahdollista asentaa, ilman myöhemmin tulevia päänvaivoja takakiekkoa irroittaessa. 

Loksut mahtuvat noiden 2.35" renkaiden kanssa.

 

Satula heikossa kunnossa (saumoja auennut), torin kyseisestä osiosta kannattaa ehkä napata toinen alle.

Ja kuvassa olevat polkimet siirtyvät toiseen pyörään, ellet välttämättä niitä halua.

 

Yv. Helsinki

  • 2 weeks later...

Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään

Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun

Luo käyttäjätili

Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!

Luo uusi käyttäjätili

Kirjaudu sisään

Sinulla on jo käyttäjätili?

Kirjaudu sisään
×
×
  • Luo uusi...