tmai Kirjoitettu 4. Elokuuta, 2017 Kirjoitettu 4. Elokuuta, 2017 Kuvaus: Trekin maantiepyörään hankittu ja ainakin aikanaan 2012 törkykallis ajotietokone Duotrap-sensoreilla (nopeus+kadenssi), jotka menevät ainakin Trekin tiettyihin runkomalleihin. Paketin sykevyö on myyty pois uutena. ANT+ yhteensopiva eli pitäisi toimia millä tahansa ANT+ vyöllä ja myös tehonäyttönä. Vaihdoin bluetooth-malliseen Duotrapiin, kun on Polar käytössä, joten tämä setti jäi yli. Huom. tuon Duotrap-modulin nopeussensorin muovivarsi on murtunut. Jotain osunut siihen pyörän lentokonekuljetuksen aikana. Korjattu liimalla, mutta paikkaus voisi olla parempikin. Suosittelen asentamaan ensin ja sitten fiksaamaan. https://www.dropbox.com/s/9qxtisvym3e82yp/2017-07-20 15.25.12.jpghttps://www.dropbox.com/s/44pf3crxc2oxrcc/2017-07-20 15.25.29.jpg Hintapyyntö: Node 2:sta 45 euroa ja Duotrap kaupan päälle Paikkakunta: Espoo Tapiola/Niittykumpu Yhteydenottotapa: yv tai tmaisala at iki.fi
tmai Kirjoitettu 14. Elokuuta, 2017 Kirjoittaja Kirjoitettu 14. Elokuuta, 2017 Paketin hinnaksi 40e ja annetaan vielä toimivuustakuu tuolle yhdistelmälle ja Duotrapin nopeus- & kadenssisensorille eli rahat takas, jos ei bitit liikkuisi.
tmai Kirjoitettu 23. Syyskuuta, 2017 Kirjoittaja Kirjoitettu 23. Syyskuuta, 2017 30e ja maksa vasta kun olet kokeillut, että saat toimimaan. Pitäisi olla aika edullinen Ant+ näyttö, johon saa nopeuden ja kadenssin sekä Ant+ sopivilla lisävarusteilla sykkeen ja tehon.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään